Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vodňanský pohárek

11. 4. 2009

Závody Vodňany ZZO 11.4.09 

O Vodňanský pohárek

 

11.4.2009 jsme s holkami a našimi čtyřnohými miláčky naplánovali další hromadnou výpravu na závody. Tentokrát směr Vodňany  na 6. ročník závodu „O Vodňanský pohárek“. Bohužel se nám nepodařilo vyrazit v plné sestavě, Olča s Ikolkou a Andrejka se Sorbonem a do boje jsem vyrážela sama s Lexem za doprovodu kamarádky, úžasného človíčka, našeho velkého vzoru, fotografky a kameramanky v jedné osobě  Janči Šmídové.

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 Počasí nám od samého rána přálo a na startu se nás sešlo neuvěřitelných 20. Tuším, že z 24 přihlášených! Vylosovali jsme si číslo 17 a Lexa si mohl dát 2 hodinový dýchánek ve svém pojízdném hnízdečku. Kolem poledního, za slunného počasí při teplotě s určitostí přes 20°C jsme vcházeli prima naladěni na plac. Sázkou do loterie bylo opět naše štěkání na povel, i když jsme pilně trénovali, přeci jen pochybnosti neustále přetrvávali. Ovšem Lexunka zabodoval a dostali jsme 9 bodíků. Ráda bych napsala jak nám jednotlivé disciplíny dopadly, ale věřte nebo ne, pamatuji si jen to, že jsme obdrželi celkem krásných 96 bodů!

 

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

Skončili jsme na bezvadném 2. místě a domů jsme si nepřivezli žádný „Vodňanský pohárek“, ale pořádný Vodňanský pohár. Na závodech se nám moc líbilo, pořadatelům a panu rozhodčímu, jímž byl delegován JUDr.Stanislav Gryc děkujeme za příjemně strávené Velikonoce a v neposlední řadě nesmírně děkujeme Janičce za podporu.

 

Obrazek